Скинути
Контраст
Розмір
Сховати налаштування
Close
Налаштування доступності
Контакт-центр МОЗ
0 800 60 20 19
Facebook Youtube Telegram X White
Воєнний стан
Громадянам
Заявка на лікування за кордоном Доступні ліки Здоров'я А-Я Всеукраїнський тур ЗміниТИ Закупівлі ліків Протидія COVID-19 Безоплатна правнича допомога Допомога українським медикам та армії Опитування Психічне здоров'я Створення безбар`єрного простору МСЕК Військово-лікарські комісії Адміністративні послуги МОЗ
Медичним працівникам
Освіта
Стратегія розвитку медичної освіти Науково-дослідні установи Вступ на спеціальності галузі знань 22 «Охорона здоров'я» Цикли спеціалізації, тематичного удосконалення та заходи БПР у 2024 році
Пресцентр
Документи
eHealth
Контакти

Ще один підрозділ Чернігівського районного центру первинної медико-санітарної допомоги відновлює свою діяльність


Понад 15 тисяч пацієнтів, які мають підписані декларації з лікарями чернігівської амбулаторії сімейної медицини, що є підрозділом Чернігівського районного центру первинної медико-санітарної допомоги (ЦПМСД), отримуватимуть медичні послуги у відновленому приміщенні.

Через повномасштабну війну частина з 14 амбулаторій та 35 фельдшерсько-акушерських і фельдшерських пунктів Чернігівського районного ЦПМСД зазнали численних збитків та пошкоджень. Це ускладнювало надання необхідної медичної допомоги пацієнтам. 

Зокрема, приміщення чернігівської амбулаторії було зруйноване, також частина майна та обладнання була знищена, частина — пошкоджена. Для відновлення роботи медзакладу було надано в оренду частину приміщення педіатричного відділення Чернігівської ЦРЛ, яке потребувало ремонту. 

Власним коштом центру провели капітальний ремонт приміщення. Але для надання якісної медичної допомоги та створення комфортних умов для пацієнтів амбулаторія потребувала оснащення офісними та медичними меблями й обладнанням.

Завдяки участі у Відкритій грантовій програмі Проєкту USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я» нове приміщення чернігівської амбулаторії буде оснащена коштом гранту. Для кабінетів сімейних лікарів, кабінету забору крові, маніпуляційної, санітарної кімнати, коридорів будуть придбані офісні та медичні меблі, а також обладнання.

Довідка: Відкрита грантова програма проєкту USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я» має на меті допомогти з відновленням медичних послуг у громадах, які найбільше постраждали від війни. Станом на червень 2024 року проєкти вже реалізуються на Чернігівщині, Дніпропетровщині, Херсонщині, Київщині, Сумщині, Рівненщині, та Миколаївщині. Проєкт спрямовано на відновлення системи охорони здоров’я для забезпечення безперервності надання медпослуг, зменшенні рівня захворюваності та зміцненні стійкості системи у протистоянні наслідкам війни.