Скинути
Контраст
Розмір
Сховати налаштування
Close
Налаштування доступності
Контакт-центр МОЗ
0 800 60 20 19
Facebook Youtube Telegram X White
Воєнний стан
Громадянам
Заявка на лікування за кордоном Доступні ліки Здоров'я А-Я Всеукраїнський тур ЗміниТИ Закупівлі ліків Протидія COVID-19 Безоплатна правнича допомога Допомога українським медикам та армії Опитування Психічне здоров'я Створення безбар`єрного простору МСЕК Військово-лікарські комісії Адміністративні послуги МОЗ
Медичним працівникам
Освіта
Стратегія розвитку медичної освіти Науково-дослідні установи Вступ на спеціальності галузі знань 22 «Охорона здоров'я» Цикли спеціалізації, тематичного удосконалення та заходи БПР у 2024 році
Пресцентр
Документи
eHealth
Контакти

На Сумщині встановили сучасний ангіограф для якісної діагностики та лікування

У Шосткинській центральній районній лікарні завершено монтаж сучасної агіографічної системи Azurion 5 M20. Медичне обладнання було закуплене у рамках спільних проєктів Міністерства охорони здоров’я України та Світового банку. 

Зазначимо, що Шосткинська центральна районна лікарня цілодобово надає спеціалізовану багатопрофільну медичну допомогу, у тому числі пацієнтам з інсультом. Наразі медична допомога їм надається консервативними (не хірургічними) методами лікування. 

Завдяки появі новітнього обладнання лікарі медзакладу зможуть використовувати оперативні втручання, розширювати обсяг та підвищувати якість допомоги пацієнтам із хворобами цереброваскулярної системи, у першу чергу – у випадках гострих станів. 

Ангіограф дозволяє обстежувати та лікувати патології судин різних органів і систем, а також визначає місце звуження, закупорки або ж розширення судин, наявність внутрішньої кровотечі та інші процеси і хвороби, які виявити іншим шляхом не вдається. Це допоможе спеціалістам максимально оперативно та якісно надавати медичну допомогу пацієнтам та дозволить врятувати не одне людське життя.

На сьогодні Шосткинська центральна районна лікарня надає багатопрофільну спеціалізовану медичну допомогу жителям північного регіону Сумщини. Медичним обслуговуванням у лікарні охоплено близько 200 тис. мешканців. 

Щорічно в стаціонарних відділеннях лікарні проходять лікування 12,5 тис. хворих. Протягом року потребують надання медичної допомоги 1,2 тис. пацієнтів із цереброваскулярними захворюваннями, з них близько 400 пацієнтів – це люди з гострим порушенням мозкового кровообігу.

Наразі у лікарні вже завершено монтаж ангіографа, а команда медиків лікарні пройде відповідне навчання та буде готова працювати з новим обладнанням після отримання ліцензії для його експлуатації від ДІЯР.

Нагадаємо, нещодавно у Дунайській обласній лікарні змонтували сучасний ангіограф та невдовзі запрацює відділення ендоваскулярних втручань.