Скинути
Контраст
Розмір
Сховати налаштування
Close
Налаштування доступності
Контакт-центр МОЗ
0 800 60 20 19
Facebook Youtube Telegram X White
Воєнний стан
Громадянам
Заявка на лікування за кордоном Доступні ліки Здоров'я А-Я Всеукраїнський тур ЗміниТИ Закупівлі ліків Протидія COVID-19 Безоплатна правнича допомога Допомога українським медикам та армії Опитування Психічне здоров'я Створення безбар`єрного простору МСЕК Військово-лікарські комісії Адміністративні послуги МОЗ
Медичним працівникам
Освіта
Стратегія розвитку медичної освіти Науково-дослідні установи Вступ на спеціальності галузі знань 22 «Охорона здоров'я» Цикли спеціалізації, тематичного удосконалення та заходи БПР у 2024 році
Пресцентр
Документи
eHealth
Контакти

Консультація із зацікавленими сторонами та експертами на тему: «Екстрена медицина в Україні»

Аналітичний центр Колегіум Анни Ярославни та громадська організація Центр UA спільно з Міністерством охорони здоров’я України запрошують Вас взяти участь у консультації із зацікавленими сторонами та експертами на тему «Екстрена медицина в Україні».

Консультація відбудеться 10 листопада 2016 року з 16.00 до 17.30 в Українському кризовому медіа-центрі (м. Київ, вул. Хрещатик, 2).

Спікери консультації:

- д-р Уляна Супрун, в.о. міністра охорони здоров’я України

- д-р Олександр Лінчевський, заступник міністра охорони здоров’я України

- д-р Блейк Вандерлан, хірург з США, інструктор ГО “Захист Патріотів”

- Віра Нанівська, голова аналітичного центру Колегіум Анни Ярославни

- Олег Рибачук, голова ГО Центр UA, співзасновник аналітичного центру Колегіум Анни Ярославни

Питання до обговорення для визначення позицій зацікавлених сторін:

1.Тренування для поліцейських та пожежників

2. Вдосконалення диспетчерської системи та створення колл-центру

3. Розширення мережі підстанцій

4. Тренування для лікарів та фельдшерів

5. Розробка навчальних програм для фахівців з догоспітальної допомоги

6. Створення відділень екстреної (невідкладної) медичної допомоги

Під час консультації визначатимуться позиції зацікавлених сторін щодо мети нової policy і щодо проблем, вирішення яких вона вимагає. Очікується, що учасники консультації висловлять своє бачення важливості чи неважливості проблеми, яка виноситься на обговорення, погодяться або не погодяться із запропонованими у policy agenda рішеннями, запропонують своє рішення. Результатом консультацій зацікавлених сторін стане підготовлена Зелена книга проблем.

Визначення позицій зацікавлених сторін дозволить також прогнозувати появу соціальних ризиків під час введення нової policy, мобілізувати підтримку тих груп, які зацікавлені в проведенні реформи, та нейтралізувати спротив груп, чиї корупційні інтереси будуть порушені впровадженою реформою.

Реєстрація та додаткова інформація за електронною адресою: avorobyovska@gmail.com (контактна особа Анастасія Воробйовська).